Активні форми роботи педагогічного колективу

Засідання педагогічної ради - одна з традиційних форм роботи педагогів. А серпнева педрада - це ще й радість зустрічі після відпустки, знайомство з новими колегами.

30 серпня в нашому закладі відбулося урочисте засідання педагогічної (не)ради.

В річному плані роботи закладу на 2021-2022 навчальний рік передбачено проведення нетрадиційних педагогічних рад, серед яких і сьогоднішня. Звісно ж, ми обговорювали різні питання професійної діяльності, але форма проведення більш нагадувала дружню розмову однодумців, які прагнуть тільки найкращого для рідної школи, «Школи - території довіри». Це був діалог людей, які шукали шляхи вирішення нагальних питань закладу, який був відкритим одним з перших в лівобережній частині міста. Школи, в якій працюють висококваліфіковані спеціалісти, здатні працювати тільки на відмінно.

Сьогодні ми вітали прекрасного педагога, «Відмінника народної освіти України» Глущенко Людмилу Євгеніївну, яка прощалася зі своєю "білою лебідкою". Саме так Людмила Євгеніївна назвала школу у 1986 році, коли переступила її поріг вперше. Сьогодні ми вітали її з виходом на заслужений відпочинок. Тож нехай відкриється нова сторінка у її житті, сповнена яскравих барв і нових позитивних емоцій!

Міська серпнева конференція 2021 року визначила основні пріоритетні тренди розвитку освіти Кам’янського. Тому наш заклад освіти спрямував засідання педагогічної (не) ради на розкриття ключових векторів освіти XXI століття, серед яких: здоров’язбережувальні технології, цифрова освіта, освітній менеджмент, проєктні технології, педагогічне партнерство. В результаті діяльності були прийняті рішення, які стануть стратегічними напрямками діяльності педагогічного колективу школи №29 в 2021-2022 навчальному році.

А ще сьогодні лунали щирі вітання з початком навчального року з побажаннями міцного здоров’я, натхнення, творчого неспокою в такій нелегкій освітянській праці.