НАШ ЗАКЛАД

Середня загальноосвітня школа №29 розташована в лівобережній частині міста металургів, міста полум'яних зір, в мальовничій місцевості зони відпочинку,  серед каналів, водоймищ та соснового лісу.

Девіз школи :

«СІЯТИ ЗНАННЯ НЕ ТІЛЬКИ В ПАМ’ЯТІ І СВІДОМОСТІ УЧНІВ, А Й У ЇХНІХ ДУМАХ І СЕРЦЯХ»

Педагогічне кредо:

«УСПІШНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СЬОГОДЕННЯ - ЦЕ КОМПЕТЕНТНИЙ КЕРІВНИК - КОМПЕТЕНТНИЙ ВЧИТЕЛЬ - КОМПЕТЕНТНИЙ КОЛЕКТИВ - КОМПЕТЕНТНИЙ УЧЕНЬ»

Профіль навчання:  математичний

Матеріально - технічна база закладу освіти:

43 навчальних кабінети, 4 майстерні, 2 спортивні зали, музей бойової слави з діарамою визволення міста, бібліотека, яка складається з  абонементного залу та книгосховища. В ній зберігається достатня кількість програмної інформації, інформаційно - довідкової, художньої та енциклопедичної літератури.

У школі  навчається 650 учнів. Їх ведуть у країну знань 50 висококваліфікованих педагогічних майстрів.

Заклад опікується учнями з особливими освітніми потребами, де  навчаються шість здобувачів освіти у  трьох інклюзивних класах.

Важливим завданням школи  було і є створення  комфортних умов навчання і виховання, які дозволять кожній дитині реалізувати свої здібності. Учні мають можливість відвідувати спортивні секції: з футболу, карате, гандболу. Реалізувати свіій творчий потенціал в предметних гуртках, або ж в гуртках художньо-естетичного спрямування: театральному гуртку  "Мельпомена", вокальному "Нотка", або ж стати членом дискусійного клубу "Діалог", наукового товариства МАН "Грант" чи  Євроклубу "Наш Світ".

В школі діє дитяча організація«Сонячні промінці» (1-4 класи) та учнівська організація «Обрій» (5-11 класи)

ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ  ЗАКЛАДУ  СПРЯМОВАНА НА ВИРІШЕННЯ ВИКЛИКІВ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ, А САМЕ:

Всебічного розвитку дитини, її здібностей, компетентностей, наскрізних вмінь відповідно до вікових,  індивідуальних, психофізіологічних особливостей і потреб;

Формування загальнолюдських цінностей;

Розвиток самостійності, творчості та допитливості;

Розвиток особистості, яка вміє формувати та доводити власну думку, розв'язувати проблеми, застосовувати знання й уміння в реальному житті

Школа №29 -

це школа  радості, веселкових творчих інтересів та змін для учнів,

креативних майстерних вчителів, батьків - партнерів, порадників, помічників