Експериментальна діяльнсть закладу

1. Обласний експеримент

"ШКОЛА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я "

Довгостроковий – 5 років (2020-2025), менеджер Зінченко М.М., заступник директора з освітнього процесу  школи ІІ-ІІІ ступеня у співпраці з практичним психологом Сироп’ятовою С.О.

Анотація:

Визначені чотири основні елементи психічного здоров’я: здатність долати щоденні стреси; реалізовувати свій потенціал; працювати продуктивно та плідно; робити внесок у життя спільноти.

Це - певний баланс між інтелектуальним, емоційним і поведінковим компонентами особистості людини.

Це життя в згоді з собою, іншими людьми та із світом в цілому. Це адекватна самооцінка, позитивна «Я»-концепція, саногенне мислення, самоактуалізація, гармонійний образ життя.

Рівні психологічного здоров’я: Креативний. Адаптивний. Дезадаптивний.

Мета проекту:

-  формування позитивного емоційного стану в учасників освітнього процесу;

-  створення умов для самореалізації особистості, орієнтованої на ідеал здоров’я;

-  виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших, як найвищої соціальної цінності.

-  подолання тривожності, страхів, апатії, кризових та депресивних станів, емоційних проблем учасників освітнього процесу.

РОБОТА НАД ОБЛАСНИМ ЕКСПЕРИМЕНТОМ

"РОЗВИТОК АКСІОСФЕРИ ОСОБИСТОСТІ В СУЧАСНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ НА ЗАСАДАХ ТРАДИЦІЙНИЙХ ДУХОВНИХ ЦІННОСТЕЙ"

ЗАВЕРШЕНА В 2020РОЦІ